Muzykowanie w Czwórce

Dnia 3 października, do Szkoły Podstawowej nr 4 przybyło wielu gości  z Kutna, Łodzi oraz gminnych szkół, by wspólnie po raz piąty świętować Międzynarodowy Dzień Muzyki. Wszystkie zgromadzone na hali dzieci wspólnie zagrały na flażoletach przygotowane wcześniej na tę okazję utwory muzyczne. Wesołe dźwięki płynące z ogromnej liczby instrumentów sprawiły, że wszyscy widzowie włączyli się do wspólnego śpiewania fragmentów piosenek, klaskali lub ruchem przeżywali słuchaną muzykę. By uczcić zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej wszyscy zgromadzeni: duzi i mali zaśpiewali piosenkę „Słowa dla naszej Pani”. Flażoletowe muzykowanie uświetnił występ zespołu „oJ TaM”. Każdą graną melodię zapowiadał wokalista zespołu szantowego p. Marek.

Na tle kolorowej dekoracji,  otoczeni przyjazną atmosferą oraz wspaniałą muzyką uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Muzyki.

W przerwie muzycznego spotkania wszyscy uczestnicy spotkali się przy herbatce, by uzupełnić zapasy energii przed  udziałem w  zabawach muzyczno- ruchowych oraz prezentacji grup.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom za wspólnie spędzony czas.

Świętowali z nami:

·         Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie

·         Szkoła Podstawowa 23 W Łodzi

·         Szkoła Podstawowa 35 W Łodzi

·         Szkoła Podstawowa 182 W Łodzi

·         Przedszkole Nr 66 W Łodzi

·         Niepubliczne Przedszkole „Papierowy Wiatraczek”

·         ZSS w Aleksandrowie Łódzkim