OSIĄGNIĘCIA UKS "CZWÓRKA" PRZY SP 4 W ALEKSANDROWIE Ł.

Rok szkolny 2013/2014

W dniach 14-15.06.2014r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dni Aleksandrowa, którego organizatorem był UKS "Czwórka".  Zwycięzcą turnieju okazał się zespół UKS "Czwórka" pokonując "Lider" Konstantynów, "Bas" Białystok, zespoły z Litwy "Kowno I", "Kowno II" i z Białorusi "Grodno".

24 maja w hali MOSiR w Łodzi odbył się pierwszy z finałowych turniejów o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w kategorii "czwórek". Zespół UKS "Czwórka" zdobył złoty medal i bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w lipcu w Drzonkowie.

31 maja w hali SP 4 w Aleksandrowie Ł. odbyły się turnieje finałowe o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w minisiatkówce dziewcząt w kategoriach "dwójek" i "trójek". Trener Marcin Buchali wystawił cztery ekipy. W "dwójkach" aleksandrowianki okazały się bezkonkurencyjne w grupie A, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Ostatecznie zdobyły srebrny (Aleksandra Rajczyk i Katarzyna Kurkowska) i brązowy medal (Oliwia Laszczyk, Zuzanna Małkiewicz). Trzecia lokata, również premiowana awansem do MP przypadła w udziale pierwszemu składowi "Czwórki". Tego samego dnia rozegrano spotkania w kategorii  "trójek", które bezkonkurencyjne okazały się nasze siatkarki zwyciężając w finale z SMS Łódź (Lidia Falkenberg, Julita Piasecka, Oliwia Błaszczyk, Justyna Trybała - rezerwowa). Drugiej drużynie poszło nieco gorzej i ostatecznie została sklasyfikowana na siódmym miejscu (Katarzyna Pietrzak, Julia Syzdoł, Julia Pachnowska).

22 lutego 2014r. w Konstantynowie Łódzkim odbył się turniej finałowy w ramach ligi wojewódzkiej w piłce siatkowej dziewcząt. O awans do rozgrywek ogólnokrajowych walczyły cztery drużyny. Podopieczne Marcina Buchali, zespół UKS  "Czwórka", musiały zadowolić się miejscem tuż za podium. Najlepszy okazał się Lider Konstantynów, następnie Dargfil Tomaszów i KS "Dziewiątka" Łódź. Mimo to, czwarte miejsce w stawce 24 drużyn rywalizujących w lidze wojewódzkiej to dla aleksandrowianek ogromny sukces.

29 marca odbył się Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Trener Marcin Buchali wystawił dwie drużyny w kategorii "czwórek". Pierwszy zespół

zdeklasował rywalki zajmując I miejsce, pokonał m.in. takie zespoły jak MOS Wola Warszawa czy też Esperanto Warszawa. Drugi zespół zajął 4 miejsce co jest świetnym wynikiem, gdyż te same dziewczęta  będą w tym roku startowały w kategorii "trójek".

Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt "Tuszyn 2014" w finale spotkały się dwie aleksandrowskie drużyny UKS "Czwórka". Złoto zdobyły i wygrały turniej: Z. Borasik, O.Laszczyk, drugi zespół to: A. Rajczyk, K. Kurkowska